Hírek, információk

Döntetlen Nagytapolcsány ellen

10 emberrel sem játszott alárendelt szerepet a KFC

2014-09-06 18:21:01Az első helyzet a vendégek előtt adódott, a távoli lövést azonban Kosťukevič védte. A továbbiakban kiegyenlített harc folyt a pályán, a 23. percben a bíró egy gólt les miatt nem adott meg Komáromnak, az ellentámadásból a vendégek szereztek vezetést. Az egyenlítés még az első félidőben jött, Szórád labdáját Bačík juttatta a kapuba. A második játékrész elején Gonzáles ellen szabálytalankodtak a kezdőkörben, ám mégis ő kapott sárgalapot. Néhány perc múlva egy kis szóváltás után Podlucký két sárgalapot kapott, így 10 emberrel folytatta a hazai csapat. Paradox módon innentől a KFC irányította a mérkőzést, volt néhány lehetőség is megszerezni a győztes gólt, míg az ellenfél szögletből ill. 1-1 hazai védő hibájából tudott veszélyeztetni. A kiállítás fényében örülhetünk a döntetlennek, de a pályán látottak alapján meg lehetett volna a 3 pont is. A fotó forrása: https://www.facebook.com/frantisek.kecskes/media_set?set=a.741432989261976.1073741860.100001858461089

A mérkőzés további részletei itt találhatóak.