Hírek, információk

Első vereség a szezonban

Újvár-Komárom 1:0

2014-09-27 18:42:49A forduló rangadóján az első félidőben enyhe mezőnyfölényben játszott a komáromi csapat, bár sok helyzetet nem hozott ez a játékrész. A második félidő elején viszont eldőlhetett volna a mérkőzés, Bačík remek csele után Kóšához passzolt, aki gyakorlatilag az üres kapuval volt szemben, de mivel igazított a labdán, ezért a védők visszaértek és mentettek. Néhány perc múlva Uzola adott remek labdát Bačíknak, aki csak a kapussal volt szemben, de sajnos a hálóőr menteni tudott. Néhány perccel később a hazaiak megszerezték a vezetést, egy jobboldali beadás után középen csak az újvári csatár volt és a kiszolgáltatott komáromi kapus, akinek esélye sem volt, a hazai játékos betalált fejjel. Innentől nem sok focira emlékeztető momentum volt, a hazaiak húzták az időt, sok apró szabálytalanság és természetesen 0 perc hosszabbítás, így maradt az 1:0.

A mérkőzés további részletei itt találhatóak.