Hírek, információk

Vereség a III.liga nyitányán

Horná Nitra-KFC 3:0

2015-08-02 11:12:20A mérkőzés egy kisebb vendég helyzettel indult, de a folytatásban a hazai csapat birtokolta többet a labdát. A 6. percben be is találtak a kapuba, de a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot. A 16. percben egy szép szabadrúgás kombináció után a kapufa mentette meg a vendég csapatot a góltól. Majd következett még egy nagy hazai helyzet, ahol a védőknek csak nagy nehezen sikerült felszabadítaniuk. Komáromi részről egyetlen lövésig és egy veszélyes beívelésig sikerült eljutni. A második játékrész elején egy szögletből megszerezte a vezetést a hazai csapat. Innen nagyobb fölénybe kerültek, bár a gól után nem sokkal Szórád maradt le egy beívelésről, ami egyenlítési lehetőség lett volna. A hazaiak második gólja előt a komáromi kapus nagyot védett, de a kipattanóra csak két hazai játékos érkezett. A harmadik gól egy középen elvesztett labdából született, innentől a privigyei csapat visszavett egy kicsit a tempóból, maradt a 3:0.

A mérkőzés további részletei itt találhatóak.