Hírek, információk

Hajszálon múlott a pontszerzés Megyeren

Megyer-KFC 2:1

2015-10-17 17:54:49A mérkőzés első 15-20 percében nem tudtak komoly helyzetbe kerülni a megyeriek, annak ellenére, hogy szinte csak ők birtokolták a labdát. Utána a hazaiak kapufát rúgtak, illetve kihagytak 2-3 komoly helyzetet, de egy szép ellentámadás végén a 37. percben Uzola passzolt Szórádhoz, aki gyönyörű gólt szerzett. A második játékrészben próbáltak nyomni a megyeriek, az 58. percben megszületett az egyenlítő góljuk is. Ezenkívül volt még két nagy kapu előtti keveredés, amikor szerencsével megúszta a vendég csapat a gólt. Az idő múlásával a hazaiak idegesebbek lettek, a játékvezető is egyre jobban támogatta őket, a 88. percben úgy lerúgták/ráléptek a komáromi Mészáros Misi lábára, hogy nem tudta folytatni a játékot, de ezt nem akarta látni a 2 méterre álló partjelző. A könyöklések, lökések megyeri részről szabályosak voltak. A 94. percben (egyébként nem volt indokolt az 5 perces hosszabbítás) Szórád a megyeri kapunál kiharcolt egy szögletet, miután rárúgta ellenfelére a labdát, de a játékvezető kirúgást ítélt. A 95. percben ellenben szöglethez jutottak a hazaiak, amelyből megszerezték a győztes gólt. A helyzetek alapján megérdemeltnek tűnhetne a megyeri győzelem, de a KFC nagyot küzdött, rászolgált volna legalább egy pontra, főleg az eddigi eredmények tükrében.

A mérkőzés további részletei itt találhatóak.