Mérkőzés:TJ KOVO Beluša - KFC Komárno 1:3 (1:0)
Gólok:10. min. - 61. Szórád Csaba, 74. Szegedi Róbert, 78. Szegedi Róbert
Sárgalapok:43. Podlucký Michal, 89. Szabó Marek
Összeállítás:1 - Kostoláni Peter,
3 - Rapčan Tomáš, 4 - Podlucký Michal, 6 - Szabó Marek, 8 - Németh Zsolt, 10 - Bottyán Attila,
7 - Nagy József, 16 - Szórád Csaba, 11 - Gonzáles Jozef, 13 - Csonka Árpád, 12 - Kóša Tamás
Cserék:14 - Szegedi Róbert - Csonka Árpád (55. perc), 17 - Gelle Štefan - Bottyán Attila (55. perc), 9 - Uzola István - Kóša Tamás (70. perc)
Játékvezetők:Otiepka-Blaháč-Grolmus-Kysel
Nézőszám:150
Delta:A hazaiak nem tudtak takarékoskodni az erejükkel, és tulajdonképpen, nagyrészt ennek is köszönhetik hazai vereségüket. Na meg persze a komáromi lilák második félidőben nyújtott, szinte hiba nélküli játékának. A nagy hazai nyomás, ami mindössze 15-20 percig tartott, egy szerencsés gólt is eredményezett, amire a KFC ugyan gyorsan válaszolt, de valamiért a játékvezető azt nem tartotta megadásra érdemesnek. A második félidőben aztán beindult a lila-fehér gépezet, tulajdonképpen egy kettős csere hozta meg a nagy változást, amikor Gyurenka edző Gellét és Szegedit is a pályára küldte. A hazaiak már erőnlétileg sem bírták tartani az iramot az ellenfelükkel, de játékban is egyértelműen a komáromi csapat volt fölényben, amit a hazaiak eléggé nehezen viseltek el. A KFC egy összeforrott csapat benyomását keltette, amelynek hátrányos helyzetben is volt tartása. Győzelme teljes mértékben megérdemelt.
Nitrianske Noviny:V prvom polčase sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. Gól padol už z prvej šance, keď Novisedlák v 10. min po rohu na dvakrát našiel M. Hrnčíka. V 12. min Novisedlák strelou pod brvno natiahol Kostolániho. V ďalšom priebehu gólové šance neboli, až v 35. min M. Hrnčík z 25 metrov mieril tesne nad bránu. Rozruch priniesla 43. min, kedy hosťom nebol uznaný gól pre faul v šestnástke. Po zmene strán technický pokus M. Hrnčíka skončil vedľa a osamotený Peter Vavrík trafil iba do Kostolániho náruče. V 61. min po dlhodobom ošetrovaní Pavla Vavríka umiestnil Szórád loptu k žrdi - 1:1. Hostia ožili, Szegedi z uhla minul, rovnako ho napodobnil Novisedlák po obliehaní brány falšovanou strelou. Výhru hostí zabezpečil striedajúci Szegedi. V 75. min umiestnil hlavou center od žrde do brány a po rýchlom protiútoku v 78. min dal tretí gól. Po faule na brankára neplatil gól Beluše v nadstavenom čase a domáci po dobrom vstupe do zápasu body nezískali.