Mérkőzés:FC Slovan Galanta - KFC Komárno 0:4 (0:1)
Gólok:33. Nagy József, 75. Csonka Árpád, 79. Nagy József, 82. Kóša Tamás
Sárgalapok:54. Kóša Tamás, 62. Gonzáles Jozef
3 - Rapčan Tomáš, 5 - Kökényesi Attila, 6 - Szabó Marek, 8 - Németh Zsolt, 11 - Gonzáles Jozef,
7 - Nagy József, 15 - Németh Péter, 9 - Uzola István, 13 - Csonka Árpád, 12 - Kóša Tamás
Cserék:17 - Gelle Štefan - Uzola István (78. perc), 2 - Kosťukevič Vladimír - Kökényesi Attila (85. perc)
Játékvezetők:Gašparovič-Hagara-Žiak-Zsebi
Nézőszám:100
Delta:A hazaiak igencsak "keményre vették a figurát", talán így reméltek némi lehetőséget a szebb eredményre. Igaz, talán ennek is köszönhetően, a KFC játéka nem volt végig hibamentes, bár voltak időszakok, amikor egyértelműen ő uralta a játékot. A mérkőzés vége felé azonban mégis kidomborodott a nagyobb tudás, ami gólokban is végül kifejeződött.
Nitrianske Noviny:V sychravom počasí proti lídrovi domáci podali najlepší výkon jesene. Hostia začali dvoma tutovkami do 10. minúty, potom sa hra relatívne vyrovnala. Galanta sa bránila s 10 hráčmi a v prvom polčase mala jeden nebezpečný brejk, ale Komárno ho ustálo. KFC šiel do vedenia, keď kapitán Nagy zatočil priamy kop z 19 m do vinkla Gruszkovej brány. Domáci sa aj po prestávke obetavo bránili a do 75. min. držali tesný stav 0:1, keď Komárno sa na klzkom teréne nevedelo presadiť. Zlom priniesol druhý gól - strelil ho Csonka hlavičkou po centri Szabóa. Komárno bolo od tej chvíle na koni a pridalo ďalšie dva zásahy. Nagy sa presadil znova po priamom kope a skóre uzavrel dorážkou Kóša po strele Csonku.