Mérkőzés:ŠK LR CRYSTAL - KFC Komárno 3:1 (1:1)
Gólok:24. min., 51. min., 88. min. - 7. Uzola István
Sárgalapok:55. Németh Zsolt, 60. Rapčan Tomáš, 86. Szórád Csaba
Összeállítás:1 - Kostoláni Peter,
3 - Rapčan Tomáš, 4 - Podlucký Michal, 5 - Adámik Jozef, 8 - Németh Zsolt, 23 - Szórád Csaba,
17 - Antunovič Goran, 7 - Nagy József, 9 - Uzola István, 11 - Gonzáles Jozef, 6 - Tóth Tamás
Cserék:15 - Németh Péter - Tóth Tamás (60. perc), 10 - Molnár Peter - Gonzáles Jozef (71. perc), 14 - Kosťukevič Vladimír - Uzola István (77. perc)
Játékvezetők:Šima-Paulovič-Vajíček-Masár
Nézőszám:200
Delta:A 8. percben egy nagyon szép akció után szereztek vezetést a komáromi lilák. Ezt követően még 3-4 ziccert is kihagytak, de aztán egy erősen vitatható szabadrúgásnak köszönhetően kiegyenlített a hazai csapat. Sőt, a második félidőben egy védelmi bakit követően növelték is az előnyüket. Menetrendszerű történet következett: a komáromiak mindent egy lapra feltéve próbáltak visszajönni a mérkőzésbe, a helyzetek viszont kimaradtak, és ahogy az ilyenkor lenni szokott, az utolsó előtti percben büntetett is az ellenfél. Gyurenka István edző elmondása alapján az első félidőben ment el a meccs, ugyanis ha a nagy helyzetek fele bemegy, akkor teljesen más eredmény született volna.