Mérkőzés:TJ Družstevník Veľké Ludince - KFC Komárno 5:0 (3:0)
Gólok:5. min., 13. min., 45. min., 57. min., 63. min.
Sárgalapok:41. Gonzáles Jozef
Összeállítás:1 - Kostoláni Peter,
3 - Rapčan Tomáš, 4 - Podlucký Michal, 15 - Németh Péter, 8 - Németh Zsolt, 23 - Szórád Csaba,
17 - Antunovič Goran, 7 - Nagy József, 10 - Molnár Peter, 11 - Gonzáles Jozef, 6 - Tóth Tamás
Cserék:14 - Kosťukevič Vladimír - Tóth Tamás (21. perc), 13 - Csonka Árpád - Molnár Peter (75. perc)
Játékvezetők:Patrovič-Blaháč-Cabaj-Benovič
Nézőszám:250
Értékelés:Már az első percben vezetést szerezhetett volna a hazai csapat egy eladott labdából, csak a hazai játékoson múlott, hogy nem lett gól. Sokat így sem kellett várni, egy szöglet után megszületett az első hazai gól. A folytatásban is sorban jöttek a hazai helyzetek, a 13. percben már 2:0 volt. A félidő középén sikerült egy pár percre átvenni az irányítást, volt is egy vendég helyzet, de ez kimaradt. A félidő utolsó momentumaként az ölvediek lőttek még egy gól. A második játékrészben nem igazán változott semmi, a hazaiak pontosan passzoltak, jól helyezkedtek, a párharcok többségét megnyerték, a komáromi játékosok csak nyomozták a labdát. Az 5. gól után volt néhány komáromi lehetőség, de sajnos a szépítés sem jött össze.