Mérkőzés:TJ Partizán Domaniža - KFC Komárno 0:2 (0:2)
Gólok:33. Mészáros Ádám, 44. Uzola István
Sárgalapok:73. Szórád Csaba, 74. Németh Zsolt
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
4 - Podlucký Michal, 6 - Wilson Speck Eugen, 8 - Németh Zsolt, 5 - Kökényesi Attila, 16 - Szórád Csaba,
7 - Nagy József, 13 - Csonka Árpád, 11 - Gonzáles Jozef, 14 - Mészáros Ádám, 9 - Uzola István
Cserék:10 - Bottyán Attila - Csonka Árpád (65. perc), 3 - Szabó Marek - Gonzáles Jozef (76. perc), 17 - Cong Peter - Uzola István (84. perc)
Játékvezetők:Santa-Kalčík-Paulovič-Juráň
Nézőszám:150
Delta:A nehéz talajú pályán a lilák tájékozódtak jobban, és remek csapat benyomását keltve, végig jobb csapatszellemben játszották a focit. A hazaiak nem igazán jutottak el komoly helyzetekig, míg a komáromi csapat több kecsegtető helyzetet is elpuskázott. "Nagyon elégedett vagyok a csapat játékával, a fiúk azt a kiváló kollektív szellemet, amely az öltözőben uralkodik, nagyszerűen át tudják menteni a mérkőzésekre is. Az idényt megelőző nehézségek ellenére úgy gondolom, hogy játékban lehetünk a dobogóért, semmivel sem gyengébb a csapatunk, mint ősszel volt. Hétvégén győzelmet várok hazai pályán és remélem, szurkolóinknak szép élményben lesz részük" - mondta el lapunknak a mérkőzés után Baráth György klubelnök.
Nitrianske Noviny:V prvom polčase boli hostia pohyblivejší a futbalovejší, čo sa prejavilo aj na skóre. V 21. min otvoril pohrozil prudkým priamym kopom Csonka, ktorý prestrelil domácu bránu. Ďalšia skrumáž pred Kubišom skončila odkopom, ale po rýchlom protiútoku a vyšachovaní obrany Mészáros do prázdnej brány dal prvý gól. O štyri minúty Lagínovu strelu vyrazil brankár a domáci hráč v 38. min prestrelil. V 43. min Uzola zvyšoval na 0:2. Po prestávke hostia začali brániť, ale mali aj šance. V 49. min Gonzáles hlavičkoval tesne vedľa. Na druhej strane pokus Vaštíka v 57. min chytil Košťukevič a v 61. min úniku Lagína obranca zrazil prudký center na roh. V 68. bomba P. Hájka z 25 metrov skončila rohom. V 77. Mészáros z päťky prestrelil a v 82. min Szorád nastrelil brvno Kubišovej brány. Tri minúty pred koncom mohol znížiť Miroslav Kvaššay, ale jeho tečovaná strela skončila tesne vedľa.