Mérkőzés:ŠK LR CRYSTAL - KFC Komárno 1:4 (0:1)
Régióbajnokság-Nyugat (4. osztály), 29. forduló
Dátum:2013-06-08, 17:00
Gólok:85. min. - 16. Szórád Csaba, 58. Csonka Árpád, 78. Podlucký Michal, 90. Bottyán Attila
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
4 - Podlucký Michal, 5 - Kökényesi Attila, 8 - Németh Zsolt, 3 - Szabó Marek, 7 - Nagy József,
16 - Szórád Csaba, 11 - Gonzáles Jozef, 14 - Mészáros Ádám, 9 - Uzola István, 13 - Csonka Árpád
Cserék:6 - Wilson Speck Eugen - Nagy József (77. perc), 12 - Kóša Tamás - Uzola István (81. perc), 10 - Bottyán Attila - Csonka Árpád (84. perc)
Játékvezetők:Fehér-Vajíček-Paulovič-Mikušovič
Nézőszám:150
Delta:Kellemes meglepetést okoztak a lilák szurkolóiknak, és nemcsak az eredménnyel, de figyelemreméltóan jó játékukkal is. A hazaiak képtelenek voltak felvenni a komáromiak által diktált iramot, egyetlen találatukat 0:3 állásnál érték el.
Nitrianske Noviny:V úvode šance Liptáka a Prekopa neskončili gólom a Milan Loduha nastrelil brvno. Nevyužívanie šancí sa ukázalo rozhodujúce, lebo hostia pomaly preberali iniciatívu a v po Szórádovom uvoľnení sa ujali vedenia v 16. min. Domáci hrali v kŕči a nestačili na pohyblivých hostí. Po prestávke Komárno ovládlo hru a v 58. min zakončil peknú akciu druhým gólom Csonka. Hostia naďalej kontrovali dianie na ihrisku a v 78. min sa strelecky presadil Podlucký V závere sa domáci zobudili a päť minút pred koncom po centri striedajúceho Körmendyho najaktívnejší hráč Tomana zblízka znížil. V poslednej minúte potvrdil zaslúženú výhru hostí Bottyán. Domácemu trénerovi Kramlíkovi, ktorý odchádza za novým angažmán do corgoňligového Trenčína, kde sa vo vedení tímu stretne s bývalými hráčmi Led. Rovní Nosickým a Hodálom, sa rozlúčka nevydarila.