Mérkőzés:FK Slavoj Sládkovičovo - KFC Komárno 3:3 (0:1)
IV. liga, délkeleti csoport, 4. forduló
Dátum:2010-08-21, 17:00
Gólok:74. min., 81. min., 83. min. - 5. Nagy József, 63. Nagy József, 67. Gonzáles Jozef
Sárgalapok:24. Vígh László, 43. Wilson Speck Eugen, 84. Uzola István
Összeállítás:1 - Bilkó Vilmos,
2 - Kürthy Róbert, 3 - Maťo Róbert, 4 - Nagy József, 5 - Lérant Peter, 6 - Wilson Speck Eugen,
7 - Podlucký Michal, 8 - Kršteňanský Zdenko, 9 - Uzola István, 10 - Vígh László, 11 - Gonzáles Jozef
Cserék:12 - Bazinský Miroslav - Podlucký Michal (58. perc)
Játékvezetők:Ahmed-M.Grolmus-Hagara-Vadkerti
Nézőszám:150
Delta:A találkozó 74. percében már 0:3 világított az eredményjelzőn, és már-már biztosnak látszott a vendég győzelem. Ekkor a hazaiaknak sikerült egy gólt lőniük, ami igencsak feldobta őket. Igaz, egy Nagy elleni szabálytalanság után a lilák leálltak, a hazai játékos pedig a labdával "besétáltak" a kapuba. Az sem számít, hogy második góljukat lesből érték el, a lényeg máson van. Biztos vezetése tudatában a KFC teljesen leállt, a védők adogatták a labdát, felhozva ezzel az ellenfelet. Az sem mellékes, hogy az első félidőben óriási Bilkó parádékra volt szükség, tehát akár a hazaiak is vezethettek volna. Idegenből az egy pont is sikernek számíthat, csak nem ilyen előzmények után.
Nitrianske Noviny:V zápase vynikajúcej úrovne išli hostia do vedenia po strele Nagya. Domáci Marušinec v prvom polčase spálil tri šance. Slavoj začal po obrátke náporom, ale po zle zahratom ofsajdsystéme prišiel gól J.Nagya a keď zvýšil Gonzáles na 3:0 zdalo sa že je vymaľované. Domáci však nezložili zbrane a body si napokon delili. Pochvala za výkon patrí aj arbitrom.