Mérkőzés:KFC Komárno - ŠK Šurany 3:0 (2:0)
Gólok:10. Gonzáles Jozef, 13. Mlynár Gabriel, 88. Uzola István
Sárgalapok:28. Nagy József, 72. Szórád Csaba
Összeállítás:1 - Balogh Tamás,
2 - Csintalan Tivadar, 3 - Mlynár Gabriel, 4 - Nagy József, 5 - Lérant Peter, 6 - Kürthy Róbert,
7 - Podlucký Michal, 8 - Kršteňanský Zdenko, 9 - Szórád Csaba, 10 - Gonzáles Jozef, 11 - Kóša Tamás
Cserék:12 - Kökényesi Attila - Kürthy Róbert (55. perc), 15 - Vígh László - Nagy József (59. perc), 14 - Uzola István - Mlynár Gabriel (59. perc)
Játékvezetők:Haršányi-Belanský-Kravárik-Grznár
Nézőszám:600
Értékelés:A nagyon rossz időjárás ellenére szép számú közönség gyűlt össze a komáromi stadionban. A kezdés viszonylag jól sikerült, hiszen két védelmi hibát sikerült rövid időn belül kihasználni, amivel 2:0 lett az állás. Ezután elég alacsony színvonalú ötlettelen játék következett, nagyon kevés helyzettel. A második félidő hasonlóan gyengére sikeredett, egy kis változást a cserék hoztak, Uzola egyéni akcióból állította be a végeredményt.
Delta:Annak ellenére magabiztos győzelmet arattak a lilák, hogy nem igazán hozták a tőlük elvárt teljesítményt. Igaz, egy nagyon kellemetlen, sokat szabálytalankodó ellenféllel kellett megküzdeniük....
Nitrianske Noviny:Favorit na postup splnil rýchlo základnú úlohu - dať rýchli gól. Gonzáles sa oň pričinil elegantným lobom ponad Fišana. Krátko na to potiahol akciu aktívny Kršteňanský a Mlynár dostal loptu ako na zlatom podnose, takže nemohol nadať 2:0. Potom už Komárňania až takí presný v koncovke neboli a i Šuranci sa viac stiahli. Až v závere uzavrel gólový účet strelou popri brankárovi Uzola.