Mérkőzés:FK Slavoj Sládkovičovo - KFC Komárno 3:1 (2:1)
Gólok:3. min., 26. min., 71. min. - 36. Nagy Jenő
6 - Mačanský Tamás, 7 - Podlucký Michal, 3 - Lőrincz Lóránt, 5 - Wilson Speck Eugen, 2 - Kürthy Róbert,
8 - Kršteňanský Zdenko, 4 - Bazinský Miroslav, 10 - Gonzáles Jozef, 11 - Antunovič Goran, 9 - Nagy Jenő
Cserék:12 - Untermayer István - Kürthy Róbert (76. perc)
Játékvezetők:T.Monček-Briestenský-Kvaššay-Karnay
Nézőszám:100
Delta:"Nos ismét a földön járunk"- kommentálta a találkozót Nagy Tamás, a KFC elnöke. Az első három fordulóban nyújtott jó játék ugyan nem sokban változott Diószegen sem, de most a KFC-t rendesen megtréfálták a hazaiak. Gyors vezetésük után, az egyébként jól teljesítő Kosťukevič kapus nagyot hibázott, és már a hazai csapat 2:0 arányban vezetett. Még az első félidőben Nagy szépíteni tudott, és a második félidőben nagy komáromi fölény vette kezdetét. Nagy, Antunovič és a többiek, rendre hagyták ki a jobbnál jobb helyzeteket, amit hazai részről bűn lett volna nem büntetni. És büntettek! A legnagyobb komáromi nyomás közepette egy villámgyors hazai ellentámadás következett, a végén győzelmet jelentő góllal. "Csapatunk most kétszer hazai pályán fogadja ellenfeleit, természetesen célunk mindkét mérkőzés megnyerése. Ógyallával mindig is nehéz csatákat vívtunk, de nem hagyjuk magunkat megtéveszteni ellenfelünk hétvégi gyenge játékával. Ami Vízkeletet illeti, nos, sportszerűen szeretnénk visszavágni vízkeletiek tavaszi sportszerűtlen viselkedéséért és játékáért"- mondta a klubelnök.
Nitrianske Noviny:Domáci mali raketový štart, už v 3. min. po rohu a následnej strele bolo 1:0. Po polhodine zvyšoval Karol spoza 16-tky, hostia korigovali krásnym gólom, keď po narážečke obišiel Maglockého Nagy. Rozhodnutie prišlo v druhej časti, z rohu päťky zakončoval Krull.