Mérkőzés:KFC Komárno - FK Slavoj Sládkovičovo 0:0
Sárgalapok:86. Wilson Speck Eugen
Összeállítás:1 - Kosťukevič Andrej,
2 - Lőrincz Lóránt, 3 - Kršteňanský Zdenko, 4 - Untermayer István, 5 - Wilson Speck Eugen, 6 - Kökényesi Attila,
7 - Podlucký Michal, 8 - Boros Péter, 9 - Nagy Jenő, 10 - Gonzáles Jozef, 11 - Konc Slavomír
Cserék:12 - Dobrý Dániel - Kršteňanský Zdenko (46. perc), 14 - Mačanský Tamás - Lőrincz Lóránt (79. perc), 15 - Kürthy László - Konc Slavomír (75. perc)
Játékvezetők:Haršány-Šeller-Lauko-Gendiar
Nézőszám:150
Értékelés:Az első 15-20 perc alapján úgy tűnt jó mérkőzés lesz, szépen kombináltak a komáromiak, de sajnos eredménytelenül. Az idő teltével egyre ellaposodott a meccs, a vendégek főleg pontrúgásokból fejjel veszélyeztettek. A második félidő szintén gyenge színvonalat hozott, egyetlen nagy helyzete volt a hazaiaknak Dobrý révén, de sajnos a kapus védett a lövésénél.