Mérkőzés:KFC Komárno - FC ViOn Zlaté Moravce B 1:0 (0:0)
Sárgalapok:38. Bazinský Miroslav
Összeállítás:1 - Kosťukevič Andrej,
2 - Lőrincz Lóránt, 3 - Kršteňanský Zdenko, 4 - Mačanský Tamás, 5 - Wilson Speck Eugen, 6 - Bazinský Miroslav,
7 - Podlucký Michal, 8 - Untermayer István, 9 - Nagy Jenő, 10 - Gonzáles Jozef, 11 - Boros Péter
Cserék:12 - Kosťukevič Vladimír - Kršteňanský Zdenko (46. perc), 13 - Kürthy László - Bazinský Miroslav (59. perc), 14 - Koky Dávid - Boros Péter (87. perc)
Játékvezetők:Majer-Barcík-Chlebo-Lukács
Nézőszám:150
Értékelés:Az egész mérkőzésen jobban játszott a hazai csapat, a vendégek főleg durva játékukkal tűntek ki. Az első félidőben több komáromi lövés is volt, de ezek mellé mentek. Legnagyobb helyzete a félidő végén Gonzinak volt, de sajnos ez is kimaradt. A második játékrészben is inkább mi támadtunk, egy szöglet után szép emeléssel szereezte meg a vezetést a csapatkapitány. Rögtön középkezdés után már 2:0 lehetett volna, a kapufa mentett. A hátralévő időben is akadtak komáromi helyzetek, a hazai győzelem teljesen megérdemelt volt. Kapusunk és a gól szerzője szerepel a forduló összeállításban is.