Mérkőzés:KFC Komárno - MFK Dubnica nad Váhom 1:1 (0:1)
Sárgalapok:51. Podlucký Michal, 66. Cong Peter
Összeállítás:1 - Kürti Barnabás,
3 - Baksics Ákos, 4 - Podlucký Michal, 5 - Adámik Jozef, 13 - Kuruc Adam, 6 - Cong Peter,
7 - Tóth Tamás, 23 - Szórád Csaba, 18 - Mészáros Mihály, 9 - Uzola István, 10 - Zvoncsár Patrik
Cserék:14 - Kosťukevič Vladimír - Kuruc Adam (25. perc), 8 - Szántó Roderik - Mészáros Mihály (61. perc), 24 - Kováč Peter - Zvoncsár Patrik (83. perc)
Játékvezetők:Gašparovič-Hagara-Žiak-Masár
Nézőszám:160
Értékelés:Küzdelmes mérkőzésen nem sok helyzet adódott a kapuk előtt. A vendégek az első támadásukból gólt szereztek, hazai oldalon Szórád és Uzola járt közel a gólhoz. A második játékrész elején többet birtokolták a vendégek a labdát, de egy büntetőből sikerült a KFC-nek egyenlítenie. Gólhoz közel járt még Tóth és Adámik, de ezek a lehetőségek is kimaradtak, így maradt az 1:1.