Mérkőzés:FK Slovan Nemšová - KFC Komárno 0:1 (0:0)
Sárgalapok:66. Szabó Marek
Összeállítás:1 - Balogh Tamás,
8 - Németh Zsolt, 4 - Podlucký Michal, 6 - Obert Igor, 14 - Kosťukevič Vladimír, 17 - Bilyk Dmytro,
10 - Szabó Marek, 7 - Tóth Tamás, 11 - Gonzáles Jozef, 13 - Antunovič Goran, 9 - Uzola István
Cserék:12 - Szikonya Dávid Krisztián - Gonzáles Jozef (79. perc), 18 - Sánta Attila - Uzola István (79. perc)
Játékvezetők:Šima-Zemko-Vajíček-Gádoši P.
Nézőszám:100
Értékelés:(Trencséni műfüves pálya) Meglehetősen foghíjasan kellett kiálni a KFC-nek, a cserepadon mindössze két ifista mezőnyjátékos volt. Az első félidőben több vendég helyzet is volt, többek között Antunovič, Gonzáles és Uzola is helyzetbe került, de nem született gól. A második játékrészben 1-1 kapufa volt mindkét oldalon, a játék képe is kiegyenlített volt., de a hajrában az újonc ukrán Dmytro Bilyk megszerezte a győztes találatot a KFC-nek.