Mérkőzés:FC ŠTK 1914 Šamorin - KFC Komárno 2:1 (2:1)
Gólok:9. min., 37. min. - 33. Faragó Tamás
Sárgalapok:31. Podlucký Michal, 76. Szabó Marek, 81. Antunovič Goran
Összeállítás:1 - Balogh Tamás,
8 - Németh Zsolt, 6 - Obert Igor, 4 - Podlucký Michal, 7 - Tóth Tamás, 17 - Bilyk Dmytro,
13 - Antunovič Goran, 10 - Szabó Marek, 19 - Faragó Tamás, 11 - Gonzáles Jozef, 9 - Uzola István
Cserék:14 - Kosťukevič Vladimír - Uzola István (61. perc), 5 - Piven Olexandr - Bilyk Dmytro (77. perc)
Játékvezetők:Pecek-Hagara-Hodoško-Košecký
Nézőszám:300
Értékelés:Már a 8. percben Podlucký kezezése miatt büntetőhöz jutottak a hazaiak, amit értékesítettek is. A 18. percben Gonzáles ugratta ki Faragót, óriási helyzetben a labda a kapufa mellett hagyta el a játékteret. A 25. percben Uzola emelte át a kapust, de a gólvonal előtt még tisztázni tudtak a somorjai védők. A 30. percben Balogh védett nagyot védett egy távoli lövés után. A 33. percben Faragó juttatta a hálóba a labdát egy szöglet után, de a döntetlen állás csupán néhány percig tartott, amikor is egy öngóllal vezetést szereztek a hazaiak. A második játékrészben főleg mezőnyjáték folyt a pályán. A mérkőzés végén Gonzáles előtt adódott két helyzet, de ezekből nem született gól, így a hazaiak győztek 2:1 arányban.