Mérkőzések

Mérkőzés:MŠK Púchov - KFC Komárno 4:2 (2:1)
III. liga, Nyugat, 1. forduló
Dátum:2016-08-06, 17:00
Gólok:19. min., 33. min., 65. min., 75. min. - 39. Čtvrtníček Ondřej, 90. Podlucký Michal
Sárgalapok:19. Štrbák Marián, 61. Čtvrtníček Ondřej, 86. Obert Igor
Összeállítás:1 - Rožník Dalibor,
4 - Podlucký Michal, 13 - Štrbák Marián, 23 - Szórád Csaba, 18 - Szikonya Dávid Krisztián, 14 - Kosťukevič Vladimír,
7 - Čtvrtníček Ondřej, 6 - Obert Igor, 17 - Bilyk Dmytro, 9 - Haša Roman, 10 - Faragó Tamás
Cserék:5 - Zvoncsár Patrik - Szikonya Dávid Krisztián (60. perc), 15 - Jorík Matúš - Haša Roman (70. perc), 24 - Kosťukevič Andrej - Čtvrtníček Ondřej (79. perc)
Játékvezetők:Drobec-Hodoško-Žiak-Hromník
Nézőszám:265
Értékelés:A mérkőzés nagy részében a komáromi csapat játszott mezőnyfölényben. Két nagy helyzet is adódott a KFC előtt, Bilyk bomba lövését bravúrral fogta a hazai kapus, Faragó beadásából Haša a kapufát találta el. Euztán a védelem összehozott a hazaiaknak egy büntetőt, majd nem sokkal később egy középpályán eladott ladbából növelték az előnyüket a hazaiak. Čtvrtníček szabadrúgásból szépített, ill. Szórád is betalálhatott volna egy kényszerítőzés után. A második játékrész elején szintén többet birtokolta a labdát a komáromi csapat, de gól ismét a hazaiak szereztek egy röviden hazaadott labdából. Ezután már 3-4 ziccere is volt a puhóiaknak, amikből csak egyet sikerült értékesíteniük. A legvégén Podlucký kozmetikázta az eredményt, egy szöglet után talált be.