Mérkőzés:KFC Komárno - TJ Družstevník Veľké Ludince 4:0 (3:0)
III. liga, Nyugat, 24. forduló
Dátum:2017-04-08, 15:30
Gólok:27. Faragó Tamás, 29. Militosyan Vahagn, 31. Faragó Tamás, 56. Bilyk Dmytro
Összeállítás:1 - Rožník Dalibor,
14 - Kosťukevič Vladimír, 7 - Čtvrtníček Ondřej, 13 - Štrbák Marián, 15 - Josl Tomáš, 18 - Szénási István,
6 - Obert Igor, 23 - Szabó Marek, 17 - Bilyk Dmytro, 19 - Militosyan Vahagn, 10 - Faragó Tamás
Cserék:11 - Gonzáles Jozef - Kosťukevič Vladimír (68. perc), 20 - Kuruc Adam - Militosyan Vahagn (72. perc), 21 - Kosťukevič Andrej - Rožník Dalibor (74. perc)
Játékvezetők:Santa-Šamaj-Ondráš-Révay
Nézőszám:150
Értékelés:Az első 25 percben alacsony színvonalú játékot láthatott a közönség, szinte említésre méltó esemény nélkül. Majd a 27. és a 31. perc között lerendezte a mérkőzést a hazai csapat, ekkor sikerült 3 gólt is szerezni. A vengédek egyetlen komoly lehetősége egy szabadrúgás volt, de Rožník szépen védett a lövösnél. A második játékrész sem hozott nagyon színvonalas focit, volt néhány erős perce a hazai csapatnak, de csak 1 gól jött össze Bilyk bombájának köszönhetően. A végén már egyik csapat sem akart különösebben támadni, így maradt a 4:0.