Mérkőzés:KFC Komárno - FC Lokomotíva Košice 4:0 (3:0)
Gólok:8. Matić Goran, 18. Nurković Samir, 21. Nurković Samir, 56. Matić Goran
Sárgalapok:43. Nagy Péter
Összeállítás:1 - Maťašovský Andrej,
11 - Popović Mihajilo, 6 - Ondruš Marcel, 3 - Špiriak Dominik, 4 - Šurnovský Patrik, 15 - Mészáros András,
8 - Domonkos Kristóf, 18 - Nagy Péter, 10 - Matić Goran, 17 - Bilyk Dmytro, 9 - Nurković Samir
Cserék:23 - Duda Lukáš - Nagy Péter (77. perc), 19 - Szikonya Dávid Krisztián - Mészáros András (87. perc), 7 - Hovsepyan David - Bilyk Dmytro (89. perc)
Játékvezetők:Horváth-Jánošík-Vitko-Ježík-Dadakyn-Hodoško
Nézőszám:389
Értékelés:A kassai Lokomotíva az első csapat a 2. labdarúgó ligában akivel az összetett mérlegünk pozitív! (1:4 és 4:0) Reméljük , hogy fordulóról fordulóra majd egyre több csapat járja be a "kassai" utat. A kezdő sípszótól egy megtáltosodott komáromi gárdát láttunk a pályán a mérkőzés előtt elhangzott Klapka-induló ütemére futballozni. Az ellenfél, akik (legyünk őszinték) egy kissé lebecsültek bennünket nem bírták ezt a tempót felvenni. Lassítani is hába próbálták a játékot, mert a szerb gőzhenger támogatva a többiektől legázolta őket. A hazai csapatban nem volt gyenge pont, mindenki a maximumot hozta ki magából. A kapus hiba nélkül végezte azt a csekély munkát, amit az ellenféltől kapott. Ne feledjük a kapusnak az a legnehezebb ,ha egész meccsen keveset foglalkoztatják, majd hirtelen kell beavatkoznia, de ma ezzel sem volt gond. A védelem a hórihorgas középhátvéd Ondruš vezérletével salang mentesen hárította a gyér kassai próbálkozásokat. Mindkét szélső védőnk az aktív védelmi feladatok mellett, hathatósan segítette a támadásokat is. Középpályásaink védekezésben első osztályú "szűrőknek" bizonyoltak, támadásaink pedig az alakzat jó formáját dícsérik. Támadóink méltatására nem kell egyéb , mint az eredményre tekinteni. Tudvalevő, hogy a Lokomotíva az eddigi 17 mérkőzésen összesen 14 gólt kapott, ma viszont négyet is. Senkit ne keserítsen el , hogy a tabellán még ezzel az egy győzelemmel nem ugortunk nagyot előbbre, de majd annak is eljön az ideje. Addig marad a szisztematikus, herkulesi munka, az hozza meg az eredményt.