Mérkőzés:Videoton FC II. - KFC Komárno 1:2 (0:2)
Felkészülési mérkőzés
Dátum:2018-02-10, 13:00
Értékelés:gólok: Nurkovič, Bilyk KFC: Maťašovský - Popovič, Špiriak, Luzin , Bilyk - Matič, Domonkos, Nagy - Mészáros András, Nurkovič, Mészáros Ádám Csere: Leckéši - Szikonya, Morócz, Hovsepyan, Ďurek, Ondruš Soron következő előkészületi mérkőzésünket ma délután egy órától játszottuk a székesfehérvári Sóstói Stadion műfüves pályáján, a magyar bajnokság egyik éllovas csapatának a Videotonnak a közvetlen utánpótlást képviselő "fakó" csapata ellen. A találkozó elejétől nagy iramot diktálva szegeztük az ellenfelet a kapujához, jópár helyzetünk után, úgy a 20. perc tájékán engedtük meg a hazaiaknak, hogy leellenőrizzék, ki van "é" csíkozva a mi kapunk előtere is. Miután meggyőződtek róla, bemutattuk nekik, hogy miként kell egy pontos szögletrúgásból a kapuba fejelni. Aki mindezt elkövette az Nurkovic volt, Bylik szöglete nyomán. 0:1. A gól után párszor az ellenfelünk ellátogatott a kapunkig, riogatva kapusunkat, aki azonban nem az az ijedős fajta és rendre hárította elemezne próbálkozásaikat. A félidő hajrájában egy Nagy és Spiriak összjáték végén az utóbbi kiteszi a szélre Byliknek , aki szinte lehetetlen szögből emeli a labdát át a kapus felett a hosszú sarokba. 0:2. Az első félidő egyértelműen a miénk volt, labdatartás cca 65:35 a javunkra! A második játékrész hasonló rendezésben indul , az ellenfél minden harmadik akciónkra válaszol egy kontrával. Az igazi veszélyt ekkortájt mégiscsak Hovsepyan lövése jelenti, amit a kapus kitornáz a sarokból. Hosszú percekig meddő mezőnyjáték folyik, mi nem akarunk, az ellenfél nem tud felpörögni. Bilyk unja meg végül a semmit tevést és vagy 25 méterről bombáz a felső lécre, onnan a gólvonal elé pattan a labda. Kár érte.Nem sokkal később Hovsepyan is kihagy egy kihagyhatatlant Nagy Peti szabadrúgása után. Könnyelműsködés a meccs vége felé, egy középen balgán elves