Mérkőzés:ŠK LR CRYSTAL - KFC Komárno 0:3 (0:1)
Gólok:1. öngól, 57. Szórád Csaba, 84. Németh Zsolt
Sárgalapok:20. Németh Zsolt, 66. Kóša Tamás, 73. Sipőcz János
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
11 - Gonzáles Jozef, 12 - Kóša Tamás, 23 - Szórád Csaba, 9 - Uzola István, 4 - Podlucký Michal,
10 - Sipőcz János, 14 - Kosťukevič Vladimír, 5 - Adámik Jozef, 3 - Rapčan Tomáš, 8 - Németh Zsolt
Cserék:6 - Tóth Tamás - Uzola István (16. perc), 15 - Keil Tibor - Sipőcz János (77. perc), 17 - Taibl Dávid - Kóša Tamás (88. perc)
Játékvezetők:Fehér-Zemko-Halíček-Kováč
Nézőszám:150
Delta:"Az első félidőben jól kezdtünk, a védelmünk jól dolgozott. A második percben Németh futott el a bal szélen, erősen belőtte a labdát, amit egy hazai védő juttatott a saját kapujába. A továbbiakban is mi uraltuk a játékot, bár azért láttam a középpályán hiányosságokat. A második játékrészt is mi kezdtük jobban, melynek köszönhetően egy szélről bejövő labdát Szórád vágott be a hálóba húsz méterről. Ezután ugyan egy hajszállal többet kezdeményezett a hazai csapat, de megintcsak mi szereztünk gólt egy szép egyéni teljesítmény után. Nagyjából 65-35 arányban mi birtokoltuk a labdát, úgy gondolom, megérdemelten győztünk" - mondta Baráth György, a KFC elnöke.