Mérkőzés:KFC Komárno - MFK Topvar Topolčany 1:1 (1:1)
Sárgalapok:49. Bačík Maroš, 51. Gonzáles Jozef
Piroslapok:53. Podlucký Michal
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
8 - Németh Zsolt, 3 - Rapčan Tomáš, 5 - Adámik Jozef, 14 - Kosťukevič Vladimír, 7 - Nagy József,
4 - Podlucký Michal, 23 - Szórád Csaba, 27 - Králik Csaba, 18 - Bačík Maroš, 11 - Gonzáles Jozef
Cserék:10 - Sipőcz János - Nagy József (46. perc), 25 - Molnár Attila - Bačík Maroš (78. perc), 6 - Tóth Tamás - Kosťukevič Vladimír (90. perc)
Játékvezetők:Jakúbek-Štrbo-Krivošík-Kováč
Nézőszám:500
Értékelés:Az első helyzet a vendégek előtt adódott, a távoli lövést azonban Kosťukevič védte. A továbbiakban kiegyenlített harc folyt a pályán, a 23. percben a bíró egy gólt les miatt nem adott meg Komáromnak, az ellentámadásból a vendégek szereztek vezetést. Az egyenlítés még az első félidőben jött, Szórád labdáját Bačík juttatta a kapuba. A második játékrész elején Gonzáles ellen szabálytalankodtak a kezdőkörben, ám mégis ő kapott sárgalapot. Néhány perc múlva egy kis szóváltás után Podlucký két sárgalapot kapott, így 10 emberrel folytatta a hazai csapat. Paradox módon innentől a KFC irányította a mérkőzést, volt néhány lehetőség is megszerezni a győztes gólt, míg az ellenfél szögletből ill. 1-1 hazai védő hibájából tudott veszélyeztetni. A kiállítás fényében örülhetünk a döntetlennek, de a pályán látottak alapján meg lehetett volna a 3 pont is. A fotó forrása: https://www.facebook.com/frantisek.kecskes/media_set?set=a.741432989261976.1073741860.100001858461089