Mérkőzés:KFC Komárno - FK Spartak Vráble 0:0 (0:0)
Sárgalapok:68. Uzola István, 69. Adámik Jozef, 85. Kosťukevič Vladimír
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
8 - Németh Zsolt, 3 - Rapčan Tomáš, 5 - Adámik Jozef, 14 - Kosťukevič Vladimír, 6 - Tóth Tamás,
24 - Králik Csaba, 7 - Nagy József, 11 - Gonzáles Jozef, 10 - Sipőcz János, 18 - Bačík Maroš
Cserék:9 - Uzola István - Sipőcz János (62. perc), 12 - Kóša Tamás - Nagy József (62. perc)
Játékvezetők:Ochotnický-Vajíček-Kukan-Kysel
Nézőszám:370
Értékelés:Az első félidőben nem sok esemény történt a pályán néhály kisebb verebélyi helyzet, majd a félidő végén néhány hazai lehetőség. A második játékrész hozott néhány helyzetet, Bačík eldönthette volna a mérkőzést, de a kapussal szemben hibázott. Az utolsó 15-20 percben pedig a játékvezető megtartotta a vendégeknek az 1 pontot, akik rendkívül rutinosan húzták az időt. Sajnos a mai napon a csapat játékáról sok jót nem lehet elmondani, így sajnos be kell érni az 1 ponttal.