Mérkőzés:KFC Komárno - FK Poprad 4:1 (2:0)
II. liga, 18. forduló
Dátum:2021-02-27, 14:00
Gólok:15. Popović Mihajilo, 34. Krela Jakub, 50. Domonkos Kristóf, 87. Tóth Gábor - 77. min.
Sárgalapok:36. Popović Mihajilo, 76. Daniel Stephen Adayilo
Összeállítás:1 - Bréda Miloslav,
11 - Popović Mihajilo, 4 - Saláta Kornél, 3 - Šimko Martin, 97 - Šurnovský Patrik, 8 - Domonkos Kristóf,
6 - Szetei Filip, 98 - Krela Jakub, 7 - Pastorek Jozef, 10 - Matić Goran, 20 - Sidibe Modibo
Cserék:17 - Nguidjol Bayemi Christian Emmanuel - Szetei Filip (59. perc), 14 - Machara Dávid - Pastorek Jozef (59. perc), 9 - Tóth Gábor - Krela Jakub (69. perc), 2 - Daniel Stephen Adayilo - Šurnovský Patrik (69. perc)
Játékvezetők:Libiak-Budáč-Hrebeňár-Choreň-Dadykin-Kopča
Megjegyzés:Radava-műfű
Értékelés:Február utolsó hétvégéjén végre a csapatunk is lejátszhatta első hivatalos mérkőzését 2021-ben. Poprád ellen sikerült magabiztos győzelemmel visszatérnünk a II. liga körforgásába. A mérkőzést Németh Szilárd vezetőedző bővebben értékelte: Hogyan készültünk a meccsre, mi volt a kívánt játékstílus? Öt napunk volt felkészülni a COVID-fertőzések után. Egy hónap szünet után jött az első meccs, így saját magam is kíváncsi voltam, hogya játékosok vissza tudnak-e térni az azt megelőző szintjükre. Az eredményt jónak értékelem, lőttünk 4 gólt, volt 2 kapufánk és 2-3 helyzetünk, elégedettek vagyunk, tetszett a játékosok hozzáállása. Minél hamarabb el akartuk dönteni a meccset, ami sikerült is. Természetesen voltak, amik nem tetszettek egy védekező csapat ellen, jobban kellett volna kombinálnunk, labdát birtokolnunk, gyorsan váltani védekezésbe és vissza. Az első félidőben rengeteg helyzetünk volt, a gólok mellett kétszer csattank a felsőlécen a labda. Aggódott a kihagyott helyzetek miatt? Nem, a srácok hozzáállásából láttam, hogy nem lesz gond. Nem becsültük le a csapatot, bár a második félidő lehet nem volt olyan aktív a részünkről. A COVID miatt sok edzést kihagytunk, főleg a kondira voltam kíváncsi, de az erős szél is hátráltatta az előrejátékunkat a második félidőben. Változtatott a második félidőben a taktikán? Egy-két dolgot tisztáztunk, figyelmeztettem a játékosaimait, hogy tartsuk a labdát, ne adjuk el a labdát 2-3 passz után, ami után vissza kellett zárnunk. A második félidő elején segített a gyors gól, megnyugodtunk a 3:0 után. A második félidőben megszereztük a 3. gólt, utána viszont mintha magunkra engedtük az ellenfelet. Mi lehetett ennek az oka? Kontrollálni akartuk az eredményt, négyszer cseréltem, hogy más is lehetőséget kapjon. A poprádiak felszabadultabban játszottak, szerintem már mindegy