Mérkőzés:KFC Komárno - DAC Dunajská Streda B 1:0 (1:0)
Sárgalapok:49. Adámik Jozef, 82. Szórád Csaba
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
18 - Bačík Maroš, 9 - Molnár Attila, 10 - Sipőcz János, 23 - Szórád Csaba, 4 - Podlucký Michal,
11 - Gonzáles Jozef, 8 - Németh Zsolt, 3 - Rapčan Tomáš, 5 - Adámik Jozef, 14 - Kosťukevič Vladimír
Cserék:6 - Tóth Tamás - Sipőcz János (69. perc), 12 - Kóša Tamás - Molnár Attila (73. perc), 7 - Nagy József - Bačík Maroš (79. perc)
Játékvezetők:Otiepka-Klabník-Šamaj-Karnay
Nézőszám:550
Értékelés:Az elmúlt időszakhoz képest sok néző volt kiváncsi a mérkőzésre. Túl sok szép jelenetet nem láthatott a közönség, a 24. percben Bačík szerzett vezetést egy kipattanó labdából. Ugyan a vendég csapat többet birtokolta a labdát, de komoly helyzet nem alakult ki a hazai kapu előtt. A második játékrészben is hasonló volt a helyzet, mint az elsőben, Szórád szabadrúgásán és Gonzáles indításán kívül nem sok említésre méltó történt, ugyanúgy többet birtokolta a labdát a vendég csapat, de igazi helyzetig nem jutottak, így hát maradt az 1:0. A mérkőzés végén a közönség tapssal köszönte meg a játékosoknak az újabb győzelmet.