Mérkőzés:FK Slovan Levice - KFC Komárno 0:2 (0:1)
Gólok:35. Čurgali Ondrej, 57. Králik Csaba
7 - Nagy József, 4 - Podlucký Michal, 3 - Rapčan Tomáš, 16 - Kürthy Róbert, 17 - Taibl Dávid,
6 - Tóth Tamás, 23 - Szórád Csaba, 24 - Králik Csaba, 14 - Kosťukevič Vladimír, 10 - Čurgali Ondrej
Cserék:12 - Kóša Tamás - Králik Csaba (87. perc)
Játékvezetők:Santa-Zemko-Štrbo-Révay
Nézőszám:100
Értékelés:Enyhe mezőnyfölényben (kb. 60-40) játszottuk végig a félidőt. A 14. percben egy kavarodás után szerencsére a kapusunkba lőtték a labdát 5 méterről. Első helyzetünre 25 percig kellett várni. Čurgali betört a 16-osba majd a már fekvő kapusba bombázta a labdát. A 31. percben szintén Čurgali a 16-os sarkáról eltalálta a felső kapufát. A 33. percben 3 méterről az üres kapunk mellé gurították a labdát. 34. perc Čurgali 20 méterről nem találja el az üres kaput, miután a kapustól kap egy szép passzot. 35. perc Szórád betör a 16-osba, megtolja a labdát, hátulról buktatják. A büntetőt Čurgali értékesíti. Az utolsó 10 perc esemény nélkül telt. A második félidő elején nyomtak a lévaiak. Az 57. percben kontra, Orosz elment a balszélen, betört a 16-osba, visszaadta, Králik bevarrta 0:2. Ezután Léva átment favágó stílusba- játékvezetői segédlettel-alig fújt le valamit nekünk, az ellenfélnek mindent. 62. perc Szórád 16-ról mellé. 73. Szórád-Nagy-Taibl összjáték mellé. 79.perc Tóth helyzete mellé. 83. perc a kapusunk megmutatta, hogy nem hiába áll bent. 84-86. perc Orosz helyzete majd a kapus Taibl hátába dobja a labdát, Tóth fölé. 89. percben Čurgali sárgát kap majd a spori lefújja. Tudósítás: Dedo