Mérkőzés:TJ Gabčíkovo - KFC Komárno 3:0 (2:0)
Sárgalapok:24. Podlucký Michal, 59. Szórád Csaba
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
4 - Podlucký Michal, 23 - Szórád Csaba, 3 - Rapčan Tomáš, 16 - Kürthy Róbert, 14 - Kosťukevič Vladimír,
7 - Nagy József, 24 - Králik Csaba, 6 - Tóth Tamás, 11 - Gonzáles Jozef, 10 - Čurgali Ondrej
Cserék:12 - Kóša Tamás - Čurgali Ondrej (69. perc), Bartošek Matúš - Nagy József (72. perc), Csonka Árpád - Kürthy Róbert (77. perc)
Játékvezetők:Gašparovič-Grolmus-Hodoško-Hracho
Nézőszám:550
Értékelés:A sorban 6 meccset megnyerő bősiek tegnap sajnos rajtunk verték el a port. Megpróbálom percenként rekonstruálni a dolgokat. 9p egy veszélyes jobboldali beadás, de Orosz fogja 13p kb 20 méterre a kaputól Nagy elveszti a labdát, rúgnak egy kapufát, majd a kipattanó utáni fejest Orosz hárítja 15p Čurgali kiugrik, átadja Gonzinak, de sajnos Rengel épp jó helyen van 16p Králik eladott labdáját a kapufára lövik, majd a kipattanó labdát egy kis kavarodás után Gašparik bekotorja 1-0 17p jobboldalon támadunk, a beadást Rengel elcsípi 23p kb. 17-18 méterről szabadrúgás, Gašparík a jobb felső sarokba vágja 2-0 24p Nagyot buktatják, utána kakaskodásért Mišo Podlucky és Velický kap sárgát 30p Nagy kiugratja Čurgalit aki betör a 16-osba. Kapus vert helyzetben, mellé. Ilyen helyzetet be kell tenni 35p Gonzi mellé 52p baloldali támadás, az elvetődő Orosz mellett elmegy a labda de Rapčan ment szögletre 59p Szórád megállítja a kiugró támadót, sárga, ha jól számolom, Borčice ellen nem játszhat 64p az addig jól fújó spori elég furcsán dönt. Csabi 17-18 méterre a kaputól becsúszva szerel, Oroszhoz kerül a labda, közvetett szabadrúgás. Megpattan a sorfalon, szöglet 76p baloldalon elmennek, Orosz messze kifut, ellövik mellette a labdát, Jorík 3-0 A végén 4 perc alatt volt 3 helyzetünk 86p az ötös sarkáról Bartošek nem találja el a kaput 88p Orosz előrevág egy hazaadott labdát egészen Csonkáig, aki 16-ról az elfekvő Rengelbe rúgja 90p Králik próbálkozik egy gyenge lövéssel de beleérnek. Tudósítás: Dedo