Mérkőzés:FC Neded - KFC Komárno 1:2 (1:1)
Gólok:36. min. - 16. Szórád Csaba, 88. Nagy József
Sárgalapok:29. Németh Péter, 31. Szórád Csaba
Összeállítás:1 - Kostoláni Peter,
3 - Rapčan Tomáš, 5 - Kökényesi Attila, 6 - Szabó Marek, 8 - Németh Zsolt, 15 - Németh Péter,
7 - Nagy József, 16 - Szórád Csaba, 12 - Kóša Tamás, 13 - Csonka Árpád, 14 - Szegedi Róbert
Cserék:17 - Gelle Štefan - Csonka Árpád (66. perc), 10 - Bottyán Attila - Kökényesi Attila (76. perc), 9 - Uzola István - Szegedi Róbert (84. perc)
Játékvezetők:Černek-Hagara-Žiak-Kováč
Nézőszám:250
Értékelés:Az első igazán említésre méltó momentum Kóša buktatása volt, a megítélt büntetőt Szórád értékesítette a 10. percben. Utána volt pár sárgalap, néha furcsán ítélt a játékvezető, az egyenlítés a 36. percben jött. A másik oldalon Szegedi adhatott volna be veszélyes helyzetben, derossz megoldásokat választott. A második játékrészben is inkább mezőnyjáték folyt, a hazaiaknak igazán nagy helyzetük nem volt, ellenben az 57. percben 10 emberre fogyatkoztak, amit Szegedi kis híján rögtön ki is használt. Viszont az emberelőny nem volt jó hatással a komáromi csapatra, hiába nyomták be ellenfelüket, helyzet csak elvétve alakult ki. A 88. percben Szórád készítette le lövésre a ladbát Nagynak, a bomba a kapuban kötött ki, amivel eldőlt a találkozó. A játékosok közül mindenképp ki kell emelni Tomáš Rapčant, aki mellett az ellenfél támadóinak esélye sem volt.
Delta:Kiegyenlített mérkőzésen sikerült győznie a KFC-nek. Előbb Szórád lőtte be azt a büntetőt, amit Kóša felvágásáért ítélt meg a játékvezető, de félidőig a hazaiak egy szép akció végén egyenlítettek. A hazaiak nagyon keményen, sőt helyenként durván játszottak, amiért egyik játékosuk idő előtt mehetett zuhanyozni. Az ideges találkozóra Nagy József tette fel a pontot a 88. percben, amikor is egy 20-22 méterről leadott bombagóllal beállította a végeredményt.
Nitrianske Noviny:V minulom ročníku Neded deklasoval Komárno 5:0, ktoré to vtedy stálo postup, ale tentoraz sa výsledok nezopakoval. Duel mužstiev, ktoré budú bojovať o postup, dosť ovplyvnil verdikt rozhodcu v 10. min., ktorý po strete G. Kalmára s útočníkom hostí nariadil pokutový kop, Szórád nastrelil žrď a odrazená lopta sa od brankára dostala do siete. Domácich gól nezlomil a v ďalších 20 minútach mali viac z hry, ale Kunovský a najmä Bališ v 29. min. nevyrovnali, nakoľko spálili tutovky. Výborný gólman Kostolani bol na mieste a vyznamenal sa aj po priamom kope Filipa v 34. minúte. O minútu neskôr už bolo vyrovnané, keď po peknej kombinačnej akcii prestrelil Kunovský vybiehajúceho brankára hostí. Hostia kontrovali a v 37. min. sa vyznamenal Orichel po hlavičke Kökenyésiho. V druhom polčase začal Neded tlakom a v 49. min. delovke Filipa chýbali milimetre a hlavičku Valachoviča v 54. min. zneškodnil Kostoláni. Zlom v stretnutí nastal v 57. min., keď Bališ po druhej žltej karte bol prísne vylúčený. Hostia mali síce v presilovke prevahu, dostali domácich na vlastnú polovicu, ale vďaka výbornej obrane dirigovanej stopérom Hambálkom si vyložené šance nevypracovali. Domáci sa snažili aj v oslabení kontrovať a strelu Kovácsa zblokovala pred prázdnou bránou obrana hostí. Hosťom vyšli v závere striedania, keď najmä Uzola oživil ofenzívu. Domácich opustila šťastena v závere, keď dve minúty pred koncom Nagy z 18 m prestrelil všetko čo mu stálo v ceste a dosiahol tak gól v stretnutí, ktorému by skôr svedčala remíza.