Mérkőzés:ŠK Blava Jaslovské Bohunice - KFC Komárno 1:0 (0:0)
12 - Musil Petr, 3 - Lelkes Mátyás, 16 - Szórád Csaba, 4 - Podlucký Michal, 7 - Nagy József,
15 - Wilson Speck Eugen, 8 - Filipský Petr, 11 - Antunovič Goran, 14 - Mészáros Ádám, 10 - Faragó Tamás
Cserék:9 - Uzola István - Antunovič Goran (64. perc), 17 - Cong Peter - Filipský Petr (79. perc)
Játékvezetők:Černek-Žiak-Halíček-Hromník
Nézőszám:150
Értékelés:Több kihagyott vendég helyzet után a második játékrész elején szerezték a győztes gólt a hazaiak, így a komáromi csapat zsinórban 3. meccsén nem tudott nyerni.
Delta:Legutóbbi három mérkőzésükön mindössze egy pontot szereztek a lilák, és ezekből kétszer hazai pályán fogadták ellenfeleiket. Valami nincs rendben a csapat háza táján, hiszen ezen a találkozón sem játszott rosszul a Lintner legénység, sőt, több esetben is lehetősége lett volna gólt szerezni, de sajnos, most sem siekrült.
Nitrianske Noviny:V prvom dejstve nastúpili s vetrom v chrbte hostia. Kvalitný súper, ktorý do Bohuníc zavítal, mal takmer v celom dejstve prevahu. Hráči Komárna boli silní na lopte, ale v prvom polčase sa nedokázali dostať bližšie k Matejkovičovcej bráne a jeho svätyňu ohrozovali najmä strelami z diaľky a z priamych kopov, čo gól neprinieslo. Ten sa v prvom dejstve nepodarilo dať ani domácim, ktorí hrali hlavne na brejky, no do vyloženej šance sa ani oni nedostali. V druhom polčase zahrávali domáci rohový kop na ktorý si najlepšie nabehol Gašparík a hlavou otvoril skóre - 1:0. Celý druhý polčas opäť prebiehal v réžii Komárna, ktoré nechcelo domácim požičať loptu, ale cez pozornú a hlavne prehustenú domácu obranu sa hosťujúci hráči nevedeli presadiť. Komárno búšilo viac a viac do domácich, čo oni využívali na rýchle brejky do otvorenej obrany, ale Pavlík ani Heteš už skóre nezmenili. Domáci ubojovali tri body s najkvalitnejším súperom, akým sa doteraz v MRZ stretli.