Mérkőzés:KFC Komárno - FK RAVEN Považská Bystrica 2:0 (0:0)
Gólok:84. Mészáros Ádám, 88. Antunovič Goran
Sárgalapok:88. Vető Zsolt
Összeállítás:18 - Rusina Peter,
2 - Gajdoš Miroslav, 3 - Mészáros Ádám, 4 - Nagy József, 5 - Lérant Peter, 6 - Szórád Csaba,
7 - Podlucký Michal, 8 - Wilson Speck Eugen, 9 - Uzola István, 10 - Gonzáles Jozef, 11 - Kóša Tamás
Cserék:14 - Kökényesi Attila - Szórád Csaba (31. perc), 17 - Vető Zsolt - Podlucký Michal (67. perc), 15 - Antunovič Goran - Kóša Tamás (77. perc)
Játékvezetők:Černek-Cabaj-Obertová-Franek
Nézőszám:750
Értékelés:-
Delta:Egészen kiváló focicsemegét szolgált fel a két csapat a mintegy 700 nézőnek. A listavezető vendégek sem védekezésre rendezkedtek be, így egyik támadás követte a másikat. Az első félidőben 2:1 lehetett volna az eredmény... A nagyon sportszerű találkozón aztán minden maradt a végére. Előbb a mezőny egyik legjobbja, a "komáromi Messi" - Mészáros kapott remek labdát Nagytól és védhetetlenül fejelt a bal kapufa tövéhez... a csereként beállt Antunovič lerázta védőjét és jó 20 méterről átemelte a kifutó kapust. Szépségdíjas gól volt. A hazai csapat ismét bizonyította, hogy ott van a helye az élvonalban. Bár mindenki játéka dícséretet érdemel, feltétlenül ki kell emelni Mészáros és Wilson Eugen Speck játékát. Antunovič beállásával kétségkívül ütőképesebbé vált a hazai csatársor...
Nitrianske Noviny:Po úvodnom oťukávaní sa ako prví osmelili domáci a vytvorili si aj šance, ktoré však Uzola ani Mészáros nevyužili. V prvom dejstve hostia domácu bránu prakticky ani neohrozili. Po zmene strán sa hral predsa otvorenejší futbal z oboch strán, pričom sa zlepšila aj kvalita hry. Domáci boli naďalej aktívnejším mužstvom a svoje úsilie korunovali v závere zápasu. V 83.min. našiel center v pokutovom území najmenšieho hráča Mészárosa, ktorý hlavou otvoril skóre. Na opačnej strane mohol vyrovnať striedajúcí Pauer, ale minul. Definitívne rozhodnutie tak prišlo v úplnom závere, keď domáci Antunovič efektným lobom do vzdialenejšieho rohu pečatil zaslúžené víťazstvo domácich nad lídrom. Vedúci celok tabuľky v tomto stretnutí sklamal, kým fialovo-bielych odmenili diváci po stretnutí skandovaným potleskom.