Mérkőzés:FC Baník Horná Nitra - KFC Komárno 3:0 (0:0)
Gólok:49. min., 65. min., 80. min.
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
3 - Baksics Ákos, 4 - Podlucký Michal, 2 - Mihálik Tomáš, 14 - Kosťukevič Vladimír, 7 - Tóth Tamás,
8 - Szántó Roderik, 23 - Szórád Csaba, 17 - Taibl Dávid, 11 - Gonzáles Jozef, 9 - Uzola István
Cserék:18 - Mészáros Mihály - Uzola István (66. perc), 10 - Zvoncsár Patrik - Taibl Dávid (74. perc), 6 - Sánta Attila - Mihálik Tomáš (82. perc)
Játékvezetők:Fehér-Vajíček-Tarabus-Franek
Nézőszám:620
Értékelés:A mérkőzés egy kisebb vendég helyzettel indult, de a folytatásban a hazai csapat birtokolta többet a labdát. A 6. percben be is találtak a kapuba, de a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot. A 16. percben egy szép szabadrúgás kombináció után a kapufa mentette meg a vendég csapatot a góltól. Majd következett még egy nagy hazai helyzet, ahol a védőknek csak nagy nehezen sikerült felszabadítaniuk. Komáromi részről egyetlen lövésig és egy veszélyes beívelésig sikerült eljutni. A második játékrész elején egy szögletből megszerezte a vezetést a hazai csapat. Innen nagyobb fölénybe kerültek, bár a gól után nem sokkal Szórád maradt le egy beívelésről, ami egyenlítési lehetőség lett volna. A hazaiak második gólja előt a komáromi kapus nagyot védett, de a kipattanóra csak két hazai játékos érkezett. A harmadik gól egy középen elvesztett labdából született, innentől a privigyei csapat visszavett egy kicsit a tempóból, maradt a 3:0.