Mérkőzés:FKM Nové Zámky - KFC Komárno 1:0 (0:0)
Sárgalapok:61. Uzola István
Összeállítás:21 - Kosťukevič Andrej,
8 - Németh Zsolt, 3 - Rapčan Tomáš, 4 - Podlucký Michal, 14 - Kosťukevič Vladimír, 9 - Uzola István,
24 - Králik Csaba, 11 - Gonzáles Jozef, 6 - Tóth Tamás, 12 - Kóša Tamás, 18 - Bačík Maroš
Cserék:10 - Sipőcz János - Kosťukevič Vladimír (78. perc), 7 - Nagy József - Králik Csaba (78. perc)
Játékvezetők:Gašsparovič-Žiak-Blaháč-Kubica
Nézőszám:350
Értékelés:A forduló rangadóján az első félidőben enyhe mezőnyfölényben játszott a komáromi csapat, bár sok helyzetet nem hozott ez a játékrész. A második félidő elején viszont eldőlhetett volna a mérkőzés, Bačík remek csele után Kóšához passzolt, aki gyakorlatilag az üres kapuval volt szemben, de mivel igazított a labdán, ezért a védők visszaértek és mentettek. Néhány perc múlva Uzola adott remek labdát Bačíknak, aki csak a kapussal volt szemben, de sajnos a hálóőr menteni tudott. Néhány perccel később a hazaiak megszerezték a vezetést, egy jobboldali beadás után középen csak az újvári csatár volt és a kiszolgáltatott komáromi kapus, akinek esélye sem volt, a hazai játékos betalált fejjel. Innentől nem sok focira emlékeztető momentum volt, a hazaiak húzták az időt, sok apró szabálytalanság és természetesen 0 perc hosszabbítás, így maradt az 1:0.