Hírek, információk

Egygólos vereség a listavezető ellen

Somorja-KFC 2:1

2016-03-20 14:59:06Már a 8. percben Podlucký kezezése miatt büntetőhöz jutottak a hazaiak, amit értékesítettek is. A 18. percben Gonzáles ugratta ki Faragót, óriási helyzetben a labda a kapufa mellett hagyta el a játékteret. A 25. percben Uzola emelte át a kapust, de a gólvonal előtt még tisztázni tudtak a somorjai védők. A 30. percben Balogh védett nagyot védett egy távoli lövés után. A 33. percben Faragó juttatta a hálóba a labdát egy szöglet után, de a döntetlen állás csupán néhány percig tartott, amikor is egy öngóllal vezetést szereztek a hazaiak. A második játékrészben főleg mezőnyjáték folyt a pályán. A mérkőzés végén Gonzáles előtt adódott két helyzet, de ezekből nem született gól, így a hazaiak győztek 2:1 arányban.

A mérkőzés további részletei itt találhatóak.